CD

 

The artists and collectives speculated on alternative futures for society, the economy and the environment in the event, “pazar pazar pazarı pazara pazarca pazarla!”. The artists in this one-day performative show tried to retrieve what is most unusual in the marketing tradition. Tentative and comical, they let the financial strategies die but preserved its cold facts in their specially designed stands.
For the Sunday bazaar, Ünal Bostancı made a compilation CD series titled “trip to outer space”, “while eating potato salad”, “while arguing with your mother”, and “while staring at the ceiling” which are categorized by moods and the covers are uniquely produced. As a cross-dresser (CD), he displayed the albums in a box made of tapes.

°

“pazar pazar pazarı pazara pazarca pazarla!” adlı etkinlikte, sanatçı ve kolektifler toplum, ekonomi ve çevre için alternatif gelecekler üzerine ürettiklerini sergilediler. Bu bir günlük performatif gösteride yer alan sanatçılar, pazarlama geleneğinde en sıra dışı olanı geri kazanmaya çalıştılar. Sanatçılar belli belirsiz ve komik bir üslupla, soğuk gerçeklerini özel olarak tasarlanmış stantlarında korumak koşuluyla finansal stratejilerin ölmesine izin verdiler.
Pazar kapsamında Ünal Bostancı, ruh hallerine göre sınıflandırılmış şarkılardan oluşan “feza yolculuğunda”, “patates salatasıyla”, “annenle kavga ederken” ve “tavana bakarken” isimli bir CD serisi oluşturdu. Etkinlik boyunca cross-dresser (CD) bir korsan CD satıcısı kimliğiyle, kapaklarının her biri birbirinden farklı şekilde kolajlanan derleme albümlerini, kasetleri birleştirerek yaptığı tezgah kutusunda sergiledi.

°

Şu kategoriye gönderildi: 2013